Echipa clinicii, Wunschkind Klinik Dr. Brunbauer, 1010 Viena
WUNSCHKIND - Klinik Dr. Brunbauer: Klinikteam
WUNSCHKIND - Klinik Dr. Brunbauer: Klinikteam

Echipa noastră de clinică

Dr. Mathias Brunbauer

Director medical | FA pentru ginecologie și obstetrică specialist FIV
m.brunbauer@wunschkind.at

Mai multe informații

Dr. Nicole Petrovits

Director adjunct al clinicii WUNSCHKIND | FA pentru ginecologie și obstetrică

Mai multe informații

Natascha Brunbauer-Veldhuizen

Asistenta medicală
n.brunbauer@wunschkind.at

Mai multe informații

Mag. Carina Frank-Stuiber, BSc, MSc

De management al calității | FIV/Laborator
c.frank-stuiber@wunschkind.at

Mai multe informații

Tamara Haslinger, MSc, BSc

FIV/Laborator

t.haslinger@wunschkind.at

Mai multe informații

Julia Gili

Asistentă medicală

j.gili@wunschkind.at

Mai multe informații

Martina Schedlberger

Asistentă medicală

m.schedlberger@wunschkind.at

Mai multe informații

Suntem aici pentru dvs!

Ore de birou

Luni 08:00 - 16:00
Marți 08:00 - 16:00
Miercuri 08:00 - 16:00
Joi 08:00 - 20:00
Vineri 08:00 - 16:00
Și în funcție de programările telefonice!

Programări telefonice, zilnic între orele:
08.00 - 16.00 (+43 (0)1 402 53 41)!

Ne cunoașteți!

Aflați despre seriile noastre de informare gratuite!

Următorul eveniment

29.
ian.

Seara informativă gratuită

Gratuite și făra obligații

marți, 18:30 - 19:30 ceas

Inscrie-te
Nach obenîn sus