[Translate to Rumänisch:] WUNSCHKIND - Klinik Dr. Brunbauer: Klinikteam
[Translate to Rumänisch:]
[Translate to Rumänisch:] WUNSCHKIND - Klinik Dr. Brunbauer: Klinikteam

Echipa noastră de clinică

Dr. Mathias Brunbauer

Director medical | FA pentru ginecologie și obstetrică specialist FIV
m.brunbauer@wunschkind.at

Mai multe informații

Dr. Maria Röthlisberger

Director adjunct al clinicii WUNSCHKIND | FA pentru ginecologie și obstetrică
m.roethlisberger@wunschkind.at

Dr. Stephanie Schwab

FA pentru ginecologie și obstetrică specialist FIV
s.schwab@wunschkind.at

Natascha Brunbauer-Veldhuizen

Administrare
n.brunbauer@wunschkind.at

Mai multe informații

Gerlinde Kurzweil

Asistenta medicală
g.kurzweil@wunschkind.at

 

Anna Wandaller

Asistenta medicală
a.wandaller@wunschkind.at

 

Simge Tuncay-Mostafavi

Asistenta medicală
s.tuncay-mostafavi@wunschkind.at

Tamara Haslinger, BSc, MSc

FIV/Laborator

t.haslinger@wunschkind.at
Mai multe informații

Maria Kokotsaki, MSc

FIV/Laborator
m.kokotsaki@wunschkind.at

Sandra Wegscheider, BSc

FIV/Laborator
s.wegscheider@wunschkind.at

Mag. Carina Frank-Stuiber, BSc, MSc

De management al calității | FIV/Laborator
c.frank-stuiber@wunschkind.at

Mai multe informații

Franziska Weyrer, BSc, MSc

FIV/Laborator
f.weyrer@wunschkind.at

Julia Gili

Asistentă medicală
j.gili@wunschkind.at

Mai multe informații

Martina Schedlberger

În prezent în concediu parental
Asistentă medicală
m.schedlberger@wunschkind.at

Mai multe informații

Veronika Brunner

Asistentă medicală
v.brunner@wunschkind.at

 

Birgit Kerschbaum

În prezent în concediu parental
Asistentă medicală
b.kerschbaum@wunschkind.at

Ivona Draxlerova

Asistentă medicală
i.draxlerova @wunschkind.at

Nach obenîn sus