Echipa clinicii, Wunschkind Klinik Dr. Brunbauer, 1010 Viena
WUNSCHKIND - Klinik Dr. Brunbauer: Klinikteam
WUNSCHKIND - Klinik Dr. Brunbauer: Klinikteam

Echipa noastră de clinică

Dr. Mathias Brunbauer

Director medical | FA pentru ginecologie și obstetrică specialist FIV
m.brunbauer@wunschkind.at

Mai multe informații

Dr. Maria Röthlisberger

Director adjunct al clinicii WUNSCHKIND | FA pentru ginecologie și obstetrică

m.roethlisberger@wunschkind.at

Natascha Brunbauer-Veldhuizen

Administrare
n.brunbauer@wunschkind.at

Mai multe informații

Gerlinde Kurzweil

Asistenta medicală
g.kurzweil@wunschkind.at

 

Anna Wandaller

Asistenta medicală
a.wandaller@wunschkind.at

 

Tamara Haslinger, BSc, MSc

FIV/Laborator

t.haslinger@wunschkind.at

Mai multe informații

Mag. Carina Frank-Stuiber, BSc, MSc

De management al calității | FIV/Laborator
c.frank-stuiber@wunschkind.at

Mai multe informații

Sandra Wegscheider, BSc

IVF-Labor
s.wegscheider@wunschkind.at

Mehr Info

Franziska Weyrer, BSc, MSc

FIV/Laborator
f.weyrer@wunschkind.at

Lorena Dìaz Maestre, MSc

FIV/Laborator
l.diaz@wunschkind.at

Julia Gili

Asistentă medicală

j.gili@wunschkind.at

Mai multe informații

Martina Schedlberger

Asistentă medicală

m.schedlberger@wunschkind.at

Mai multe informații

Veronika Brunner

Asistentă medicală

v.brunner@wunschkind.at

 

Birgit Kerschbaum

Asistentă medicală

b.kerschbaum@wunschkind.at

Suntem aici pentru dvs!

Ore de birou

Luni - Vineri: 08:00 - 16:00
Și în funcție de programările telefonice!

Programări telefonice, zilnic între orele:
08.00 - 16.00 (+43 (0)1 402 53 41)!

Ne cunoașteți!

Aflați despre seriile noastre de informare gratuite!

Următorul eveniment

Nach obenîn sus